Rekord wszechczasów pobity!!!
Rewelacyjny czas ukończenia gry ,,Alarm w Twierdzy Boyen" należy od dzisiaj do młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Uwielinach k/Piaseczna. Zwycięska drużyna strzelców z kl. 8c to: Janek, Julian, Henryk, Olaf, Radek, Olaf, Dominik, Filip, Janek. Brawo..... Wcześniejszy rekord należał do młodzieży z Technikum Mechanicznego w Białymstoku. Gratulujemy pozostałym uczestnikom gry z kl. 8c i kl. 6 a.
Dumna wychowawczyni z chłopaków.