• Wykaz zajęć pozalekcyjnych ( nieodpłatnych i komercyjnych )              w roku szkolnym  2020/2021

        Wykaz zajęć pozalekcyjnych ( nieodpłatnych)* Zajęcia organizowane wymiennie.

         

        RODZAJ ZAJĘĆ

        ADRESAT

        DZIEŃ TYGODNIA

        GODZINA

        SALA

        NAUCZYCIEL

        Koło teatralne

        Kl.1-3

        poniedziałek

        11:40-12:25

        105/106 C

        Agnieszka Cichecka

        Koło teatralne

        Kl.1-3

        poniedziałek

        11:40-12:25

        105/106 C

        Agnieszka Cichecka

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

        Kl. 2A

        poniedziałek

        11:40-12:25

        201 C

        Anita Mańkowska

        Koło plastyczne PLASTUŚ

        Kl. 2B,

        Kl. 3A

        poniedziałek

        12:40-13:25

        201 C

        Anita Mańkowska

        Koło przyrodnicze

        Kl. 4

        poniedziałek

        12:40-13:25

        11 A

        Marzena Litwa

        Koło artystyczne

        Kl.1-3

        poniedziałek

        12:40-13:25

        202 C

        Agnieszka Cichecka

        Koło informatyczne

        Kl. 3

        poniedziałek

        13:40-15:20

        1 A

        Arkadiusz Pietrzak

        Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

        Kl. 8A, kl.8B*

        poniedziałek

        14:35-15:20

        6 B

        Elżbieta Kowalczyk

        Zajęcia unijne wyrównawcze                        z chemii

        Kl. 8

        poniedziałek

        14:35-15:25

         

        Zenona Żeglicz- Dudkiewicz

        SKS- chłopcy

        Kl. 1-3

        poniedziałek

        14:35-15:20

        Sala gimnastyczna

        Mariusz Arak

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z  matematyki

        Kl. 7,8

        poniedziałek

        15:25-

        16:10

        6 B

        Elżbieta Kowalczyk

        Zajęcia unijne rozwijające                             z chemii

        Kl. 7

        poniedziałek

        15:25-16:10

        10 B

        Zenona Żeglicz- Dudkiewicz

        Zajęcia unijne wyrównawcze                       z matematyki

        Kl. 2,3

        poniedziałek

        15:25-16:10

        15 A

        Paulina Górecka

        Zajęcia unijne - informatyczne

        Kl. 2

        wtorek

        9:45-10:30

        1 A

        Elwira Sztorc

        Zajęcia unijne- rozwijające matematycznie

        Kl. 4*

        Kl. 5*

        wtorek

        12.40-13:25

        13:40-14:25

        12A

        Tomasz Stefanicki

        SKS- dziewczęta

        Kl. 1-3

        wtorek

        12:40-13:25

        Sala gimnastyczna

        Agnieszka Dudek

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

        Kl. 6A*

        Kl.6B*

        Kl. 6C*

        wtorek

        12:40-13:25

        12A

        Iwona Starczuk

        Koło instrumentalne

        Kl.4-6

        wtorek

        12:40-13:25

        9A

        Anna Borowska

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

        Kl. 4A*

        Kl.4B*

        Kl. 4CS*

        wtorek

        13:40-14:25

        12A

        Iwona Starczuk

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

        Kl. 5A*

         

        wtorek

        13:40-14:25

        12A

        Iwona Starczuk

        Koło krawieckie- TAŃCOWAŁA IGŁA Z NITKĄ

        Kl.7B*

        wtorek

        13:40-14:25

        6 B

        Dorota Zając

        Koło wokalno- teatralne

        Kl. 5-8

        wtorek

        14:35-15:20

        105/106 C

        Anna Borowska

        Koło informatyczne

        Kl. 4-8

        wtorek

        14:35-16:10

        1 A

        Arkadiusz Pietrzak

        Koło ortograficzne- ORZEŁ ORTOGRAFII

        Kl. 2A, 2B

        środa

        9:45-10:30

        201 C

        Anita Mańkowska

        Koło języka angielskiego

        Kl. 5

        środa

        9:45-10:30

        8 A

        Agnieszka Kruk

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

        Kl. 1C

        środa

        11:40-12:25

        207 C

        Agnieszka Strzyżewska

        Zajęcia unijne z informatyki

        Kl. 4

        środa

        13:40-14:25

        1 A

        Arkadiusz Pietrzak

        Koło krawieckie- TAŃCOWAŁA IGŁA Z NITKĄ

        Kl.6 i kl.7*

        środa

        13:40-14:25

        6 B

        Dorota Zając

        Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

        Kl. 4

        środa

        13:30-14:25

        8 A

        Karolina Gugała

        Zajęcia unijne z matematyki

        Kl. 6

        środa

        13:40-14:25

        12 A

        Iwona Starczuk

        Zajęcia unijne z informatyki

        Kl. 6

        środa

        14:35-15:20

        1 A

        Arkadiusz Pietrzak

        Zajęcia unijne z biologii

        Kl. 7

        środa

        15:25-16:10

        11 B

        Justyna Połaska

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

        Kl. 2B

        czwartek

        11:40-12:25

        201 C

        Anita Mańkowska

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

        Kl. 3B

        czwartek

        11:40-12:25

        15A

        Paulina Górecka

        Zajęcia unijne- rozwijające matematycznie

        Kl. 6B, 6C

         

        czwartek

        12.40-13:25

         

        12A

        Tomasz Stefanicki

        Koło przedsiębiorczości

        Kl. 5-8

        czwartek

        12:40-14:25

        5 B

        Marzena Litwa

        Koło matematyczne- ZOSTAŃ KANGUREM MATEMATYKI

        Kl. 2A,

        Kl. 2B

        czwartek

        12:40-13:25

        201 C

        Anita Mańkowska

        Zajęcia unijne-rozwijające matematycznie

        Kl. 2, 3B

        czwartek

        12:40-13:25

        15 A

        Paulina Górecka

        Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

        Kl. 2

        czwartek

        12:40-13:25

        202 C

        Karolina Gugała

        Zajęcia unijne wyrównawcze                    z matematyki

        Kl.5A, kl.5B

        czwartek

        13:40-14:25

        12A

        Tomasz Stefanicki

        Zajęcia unijne rozwijające z języka angielskiego

        Kl. 5, kl. 6

        czwartek

        13:40-14:25

        8 A

        Karolina Gugała

        Zajęcia unijne- rozwijające wiedzę z języka niemieckiego

        Kl. 7

         

        czwartek

        14:35-15:20

        8B

        Karolina Senk

        SKS- chłopcy

        Kl.4-8

        czwartek

        14:35-

        15:20

        Sala gimnastyczna

        Krzysztof Ratajczyk

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

        Kl. 1B

        czwartek

        14:35-15:20

        206 C

        Elwira Sztorc

        Zajęcia unijne rozwijające z fizyki

        Kl.7

        czwartek

        14:35-15:20

        10 B

        Elżbieta Kowalczyk

        Zajęcia unijne z informatyki

        Kl. 7

        czwartek

        14:35-15:20

        1 A

        Arkadiusz Pietrzak

        SKS dla dziewcząt

        Kl. 4-8

        czwartek

        14:35-15:20

        Sala gim.

        Agata Żondełek

        Zajęcia unijne z informatyki

        Kl. 8

        czwartek

        15:25-16:10

        1 A

        Arkadiusz Pietrzak

        Zajęcia unijne rozwijające

         z matematyki

        Kl.7

        czwartek

        15:25-16:10

        6 B

        Marta Śliwińska

        Koło plastyczne PLASTUŚ

        Kl. 2A,

        Kl. 3B,

        kl. 3C

        piątek

        12:40-13:25

        201 C

        Anita Mańkowska

        Zajęcia unijne rozwijające z języka angielskiego

        Kl. 2

        piątek

        12:40-13:25

        202 C

        Karolina Gugała

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

        Kl. 1A

        piątek

        14:35-15:20

        203 C

        Magdalena Chmielewska­-Lasota



        Wykaz ofert zajęć pozalekcyjnych ( komercyjnych)

        Rodzice zapisują dzieci poprzez bezpośredni kontakt z firmą ( wyłączając zapisy za pośrednictwem sekretariatu szkoły ).

        Szkoły językowe:

         

        1. Carrot Nauka Języków Obcych

        tel. kontaktowy 608-695-360 oraz 608-692-965

        email info@carrot.edu.pl

        Krótka informacja o ofercie:  Prowadzimy zajęcia dla maluszków w przedszkolu i zerówce oraz dla dzieci i młodzieży szkolnej.              Ze względu na efektywność zajęć, proponujemy grupy do sześciu osób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut. Plan zajęć staramy się dostosować do planu szkolnego. Młodsze dzieci odbieramy ze świetlicy na zajęcia i po zajęciach odprowadzamy z powrotem do świetlicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez stronę internetową carrot.edu.pl.

         

        2. Szkoła Języka Angielskiego STARTEK

        tel: 501-584469

        Uczymy w Uwielinach od 6 lat. Proponujemy naukę intensywną (2x90 min/tyg), ale też bardzo dużo dobrej zabawy. Uczniowie przygotowują przedstawienia  i wielodyscyplinarne projekty, wyjeżdżają na wakacje językowe, zdają ze świetnymi wynikami międzynarodowe egzaminy Cambridge.

         

         

         

        3. Early Stage Szkoła języka angielskiego

        795 585 532/ 532 148 960

        uwieliny@earlystage.pl

        W Early Stage mamy 10 supermocy. To nasze sprawdzone metody na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć angażujemy ich wyobraźnię, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka. Zapraszamy!

         

        Zajęcia ceramiczne:

        1. Pracownia ceramiczna Cuda- Wianki

        Monika Maciejewska

        www.pacpac.pl, biuro@pacpac.pl

        tel. 692 038 338

         

        Szkoły tańca:

        1. Szkoła Tańca i Baletu Maestro

        tel. 602 280 086

        sekretariat@szkolamuzyczna.art.pl

         

        2. Szkoła Tańca FAST-STEP ( tylko OP )

        www.fast-step.pl

        Facebook: Fast-Step Szkoła Tańca

         

         

         

        3.Szkoła Tańca Emotion ( tylko kl. 1-8 SP )

        Jacek Stefański

        kom. 697397288

         

        4.Szkoła tańca Latino Fever

        Przemysław Faliński

        przfal-taniec@o2.pl

         

        Stowarzyszenie Radar:

        1. Taniec ( tylko kl. 1-6 SP )

        Julia Borowiecka,tel. 691 038 797

        Wtorek 15:30-16:30 klasy 1-3
        Wtorek 16:45- 17:45 klasy 4-6

         

        2. Piłka nożna ( tylko 4,5, 6- latki )

        Mariusz Arak, tel. po godz. 16:00 (669-928-386), zsu-arak@wp.pl
        Czwartek 13.00-13.30

        3.Zajęcia ogólnorozwojowe ( tylko OP )

        Mariusz Arak, tel. po godz. 16:00 (669-928-386), zsu-arak @wp.pl
        Piątek 13.00-13.30

         

        4. Piłka nożna ( tylko SP )
        Jeziorka Prażmów, Mateusz Kuklewski, tel. 500-669-706


        Wtorek: 15:30 - 16:30-  klasy 1-2
                     16:30 - 17:45 - klasy 1-2

        Czwartek: 15:30 - 16:30 klasy 1-2
                         16:30 - 17:45 klasy 1-2

         

        5.Taniec ( tylko OP )

         Agata Żondełek,  zsu-bereza@wp.pl
        wtorek, czwartek 13.00-13.30

         

        6. Badminton ( tylko SP )

        Adam Szolc, tel. 602-271-038, adamszolc112@gmail.com
        Poniedziałek 15:30 - 16:30

        klasy 1-8

         

        Zajęcia z Lego:

         

        1. Bricks4kidz

        Tomasz Śliwiński

         kidsb4k@gmail.com

         723 901 317

         Klocki jak i inne artykuły z których korzystamy są dezynfekowane zgodnie z wszelkimi wymogami sanitarnymi.

         

        2. Centrum Edukido

        tel. +48 607 991 040

        e-mail: piaseczno@edukido.com.pl

        www: edukido.com.pl

        https://liblink.pl/a8PUyZQ7Ba