• Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych

• Szanowni Państwo, przypominamy, że dziś jest ostatni dzień składania wniosków w rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Wypełniony wniosek można wrzucić do skrzynki przy wejściu do szkoły do godz. 18.00 lub wysłać na adres rekrutacja@zsuwieliny.pl Dnia 25 marca w zakładce rekrutacja na stronie szkoły zamieścimy listy dzieci. Po otrzymaniu potwierdzenia woli od rodziców dzieci zakwalifikowanych (termin do dnia 31 marca) ogłosimy listy dzieci przyjętych.

• Portret Irlandzkiego Skrzata

• Nowa galeria Portret Irlandzkiego Skrzata została dodana do albumu fotograficznego

1 miejsce:

Szymon Jabłoński 2b,

Wojtek Francuz 2b,

Iza Matyjasiak 3c

2 miejsce:

Helenka Radziejewska 2b

Pola Waldowska 1c

3 miejsce:

Hania Mańkowska 3b

Rozalka Gorecka 1b

Basia Sznajder 2b

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

• Konkurs plastyczny ,,Portret Irlandzkiego Skrzata"

• 17 marca obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka. Z tej okazji został zorganizowany konkurs ,,Portret Irlandzkiego Skrzata”. Dotarły do nas wspaniałe prace wykonane różnymi technikami. Wśród wszystkich prac zostało wyróżnionych aż 8 pięknych dzieł!

1 miejsce:

Szymon Jabłoński 2b,

Wojtek Francuz 2b,

Iza Matyjasiak 3c

2 miejsce:

Helenka Radziejewska 2b

Pola Waldowska 1c

3 miejsce:

Hania Mańkowska 3b

Rozalka Gorecka 1b

Basia Sznajder 2b

• Nauka hybrydowa

• Szanowni Państwo,zgodnie z informacją podaną wczoraj na konferencji prasowej rządu, w dniach 15-28 marca uczniowie klas I-III z terenu woj. mazowieckiego objęci zostają tzw. nauczaniem hybrydowym, tj. połączeniem lekcji zdalnych z nauką stacjonarną.

W najbliższym tygodniu ( 15-19 marca )nauczaniem zdalnym objęte zostają klasy: 1A, 2A i 3B. Pozostałe oddziały pracują stacjonarnie wg dotychczasowych zasad. O szczegółach organizacji nauczania zdalnego zostaną Państwo poinformowani przez Wychowawcę klasy.

Na życzenie Rodziców w dniach 15-19 marca umożliwimy odbiór obiadów dla dzieci bezpośrednio ze stołówki szkolnej.

O trybie zdalnym zajęć pozalekcyjnych lub ich odwołaniu, decydują prowadzący zajęcia.

W dniach 22-26 marca w trybie nauki zdalnej pracować będą klasy: 1B, 1C, 2B, 2C, 3A, 3C.                                  Klasy : 1A, 2A i 3B- będą uczyć się w trybie stacjonarnym.

• Szkoła w Chmurze Microsoft

• Miło nam poinformować, że jako szkoła zostaliśmy wyróżnieni i dołączyliśmy

do polskiego programu Szkoła w Chmurze Microsoft.

Jesteśmy w gronie nowoczesnych szkół zaangażowanych w transformację cyfrową edukacji.

• Pomoc dla Grzesia ;)

• Szanowni Państwo, nasza szkoła dołącza się do zbiórki pieniędzy na rehabilitację Grzesia Jarosza Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy. Przy wejściu A i B zostały wystawione puszki, do których dzieci mogą dorzucić swoją cegiełkę.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym szczytnym celu

• Projekt książki kucharskiej

• Szanowni Państwo,przedłużamy termin nadsyłania przepisów, do projektu książki kucharskiej powstającej z naszych propozycji.Wzór w jakiej formie należy przesyłać materiał został rozesłany przez wychowawców.Serdecznie dziękujemy za wszystkie już przesłane propozycje, a na kolejne czekamy do 2 marca.

• Egzamin ósmoklasisty

• Uwaga!

W dniach 24-26 lutego w naszej szkole odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty. Szczegółowe informacje zostaną podane zainteresowanym przez Librusa.

• Webinaria dla rodziców

• Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Webinarów adresowanych do rodziców

(czas trwania ok. 40 min.)

1. Sposoby wspomagania dzieci w nauce. Czas na naukę i relaks.

Atrakcyjne narzędzia i materiały online.

11.02.2021r.   godz.18.00

Webinar będzie dostępny pod linkiem:

2. Młodzi użytkownicy Internetu –wyzwania, bezpieczeństwo, ochrona wizerunku w sieci. Co wiemy, o czym nie wiemy , a czego się nie domyślamy czyli jak towarzyszyć dziecku w cyfrowym świecie ?

25.02.2021r. godz.18.00

Link będzie dostępny w późniejszym terminie.

• Akcja ekologiczno- edukacyjna ,, Tusze do paki"

• Szanowni Państwo,

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno- edukacyjnej ”Tusz do paki”.

Celem akcji jest wdrożenie dzieci do wyzwań związanych z ochrona środowisk  z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych.

Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

W naszej placówce ( w bibliotece, świetlicy, sali komputerowej i w przedszkolu) zostaną umieszczone pojemniki na zużyte tusze  (nie tonery) do drukarek. Dzieci mogą wrzucać  do pojemników puste tusze zużyte w domu lub w pracy rodziców.  Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dostaną naklejkę z podziękowaniem. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.

Mam nadzieję że włączycie się Państwo do akcji

• INFORMACJE DLA KLAS ÓSMYCH

• Zapraszamy do zapoznania się z terminami postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022.

Ustalony przez ministra harmonogram postępowania rekrutacyjnego uwzględnia zmiany harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

Harmonogram dostępny jest na stronie internetowej MEiN.

Załączniki:

• Nieodpłatne zajęcia sportowe w ramach SKS.

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

pragniemy poinformować i przypomnieć iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniom w naszej szkole odbywają się dodatkowe, pozalekcyjne, nieodpłatne zajęcia sportowe w ramach SKS w wymiarze 4 godz./tydz. wg następującego grafiku:

- SKS- chłopcy, kl. 1-3, poniedziałek g.14:35-15:20, prowadzący Mariusz Arak;

- SKS- dziewczęta, kl. 1-3, wtorek 12:40-13:25, prowadzący Agnieszka Dudek;