• Kartka świąteczna do Rodziny Królewskiej

•

Zachęcamy wszystkich Uczniów do udziału w konkursie na świąteczną kartkę do brytyjskiej rodziny królewskiej. Na kartki z życzeniami w j.angielskim wykonane dowolną metodą w formacie A4 czekamy do 14 grudnia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przesłanym Librusem.

• Pomoc dla domu starców

• W dniu 1 grudnia (czwartek) klasa 6cs będzie zbierała pieniądze dla domu starców w Borzęcinie Dużym. Uczniowie będą zbierać datki na budynku A oraz B w godzinach od 8:00 do 10:00. Bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji, która umili święta seniorom. Każdy grosz się liczy!

Uczniowie klasy 6cs

• Koszykówka dziewcząt kl. 7-8

•

25 listopada w Tarczynie odbyły się zawody w koszykówkę dziewcząt klas 7-8. Pomimo zaciętej walki, nie udało się wywalczyć awansu na powiaty ale będziemy kibicować koleżankom z Prażmowa.

• Radio Dwója

• Do tablicy szkolnego Radia Dwója została wywołana pani dyrektor Elżbieta Małecka :) Podczas wywiadu Kacper,Marek i Kajtek zadali kilka, niełatwych pytań. Pani dyrektor dziękujemy za miłe spotkanie,a kolejny wywiad już niebawem.

• Wyniki konkursu Pierwsza pomoc- moja supermoc

• W związku z konkursem plastycznym Pierwsza pomoc - moja supermoc organizowanym  przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy mam przyjemność poinformować, że

Maja Wilczyńska otrzymała nagrodę I stopnia w kategorii klas V - VI

Hanna Mańkowska otrzymała wyróżnienie w kategorii klas V - VI

Laureatkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród, które odbędzie się w dniu 30 listopada br. o godz. 12.00 w CIOP-PIB.

Uroczystość ta będzie połączona z wręczaniem nagród Laureatom konkursu na plakat bezpieczeństwa pracy pt. Komunikacja.

• Kalendarz adwentowy- konkurs Małego Samorządu :)

• Nowa galeria Kalendarz adwentowy- konkurs Małego Samorządu :) została dodana do albumu fotograficznego

Mały Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie ‼️ KONKURS na własnoręcznie wykonany Kalendarz Adwentowy 🙂

Do udziału zapraszamy uczniów klas I-III szkoły podstawowej. 📅

Termin składania prac do 9 grudnia w pokoju 306 lub 307

Oceniamy:

- ZGODNOŚĆ PRACY Z TEMATEM

- POMYSŁOWOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ UJĘCIA TEMATU

- ESTETYTKĘ I TECHNIKĘ WYKONANIA PRACY.

Forma konkursu: Wykonanie kalendarza adwentowego, uwzględniając 24 okienka/ przegródki/pojemniczki i ich numerację – poszczególne „okienka” kalendarza, związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Kryteria szczegółowe:

-DOWOLNA FORMA PLASTYCZNA

- KAŻDY UCZESTNIK MOŻE PRZYGOTOWAĆ TYLKO JEDNĄ PRACĘ

-PRACĘ NALEŻY PODPISAĆ IMIENIEM, NAZWISKIEM I KLASĄ AUTORA

Zapraszamy do udziału. Czekamy na prace 🙂

• English Specjal Days

• Nowa galeria English Specjal Days została dodana do albumu fotograficznego

W piątek, w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego English Specjal Days, przedszkolaki na zajęciach z języka angielskiego świętowały Dzień Dyni. Były przebrania, piosenki, poszukiwania dyń , gry, zabawy i mnóstwo pozytywnych emocji ☺️🎃🧡🧡🧡

• Warszawa- Poznaj Polskę

• Nowa galeria Warszawa- Poznaj Polskę została dodana do albumu fotograficznego

15 listopada w ramach projektu rządowego Poznaj Polskę klasy 1c,1d i 3 b miały wycieczkę do Warszawy. Dzieci zwiedziły Królewski Zamek 🏰 oraz miały możliwość poeksperymentowania w Centrum Nauki Kopernik. 🧪 Obejrzały również film w Planetarium "Polaris". 🎦Wycieczkę mimo że długą dzieci uznały za udaną ! #poznajpolskę

• Uczniu! Rodzicu! Nauczycielu!

•

Napisz do Świętego Mikołaja o czym marzysz w naszej szkole!

Planszówki na przerwie, milsze lekcje z filozofii a może gorąca herbata zimą?

Nie musisz podpisywać swojego listu.

Listy 6 grudnia zbierze Święty Mikołaj a potem, wraz z radą rodziców, każdy dokładnie przeczyta.

Kto wie, może już za chwilę spełni się Twoje szkolne marzenie?

• Radio Dwója- Dzień Życzliwości i Miłych Słów

• Czwartek to w szkolnym Radiu Dwója Dzień Życzliwości i Miłych Słów. Dzisiaj dziewczyny odczytywały wasze życzenia ze skrzynek życzeń. Mimo marnej pogody za oknem z pewnością uśmiech pojawił się nie na jednej buziKolejne życzenia za tydzień,do usłyszenia

Korzystamy ze sprzętu pozyskanego z projektu Laboratoria Przyszłości

• Kraków- Poznaj Polskę

• Nowa galeria Kraków- Poznaj Polskę została dodana do albumu fotograficznego

W dniach 14-16.11 klasy drugie odbyły wycieczkę z projektu Poznaj Polskę . Program był bardzo napięty 😊 Dzieci odwiedziły Womai Centrum zmysłów i nauki 👂👀 Żywe Muzeum Obwarzanka 🥐 Kopalnie soli w Wieliczce 🧂Ogród Botaniczny ⛲️ Zamek w Chęcinach🏰 Odbył się również historyczny spacer po Krakowie. 🏯 To był intensywny , ale wspaniały czas 🚌

#poznajpolskę

• Koszykówka dziewcząt kl. 5-6

•

16 listopada w Tarczynie odbyły się zawody w koszykówkę klas 5-6. Nasze dziewczęta, po bardzo wyrównanej walce, zajęły ostatecznie 3 miejsce.

Gratulacje dziewczyny!

• Laboratoria Przyszłości

• Dzisiaj po żmudnych ćwiczeniach logopedycznych przyszedł czas na chwilę kreatywnej zabawy,podczas której ćwiczyliśmy wyobraźnię i orientację przestrzenną, umiejętności manualne,rozwijaliśmy własną kreatywność. Dzięki klockom SKRIKIT otrzymanym z projektu Laboratoria Przyszłości, podczas zajęć logopedycznych nie tylko dzieci miały dużo zabawy ;)

#LaboratoriaPrzyszłosci