• Zamknięty odcinek drogi- Jaroszowa Wola

• W związku z inwestycją drogową na ulicy Głównej w Jaroszowej Woli w dniach 23-24.06.2022r. odcinek drogi w stronę Piskórki będzie zamknięty. Gimbus szkolny jadący w stronę Gabryelina będzie odwoził dzieci z Kamionki i Wągrodna. Dzieci z Jaroszowej Woli z ulicy Klonowej mają przystanek zastępczy w Wągrodnie na ulicy Złotej, a uczniowie z ulicy Głównej na rondzie w Piskórce. Autobus jadący w stronę Jeziórka kończy trasę na rondzie w Piskórce.

• Zakończenie Roku Szkolnego

• Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

23 czerwca 2022r.

16.30 klasy 8

24 czerwca 2022r.

8.30 klasy 1-3 w salach lekcyjnych

9.30 klasy 4-5 ogólne na sali gimnastycznej

11.00 klasy 6-7 ogólne na sali gimnastycznej

• Gimbus- Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

• Autobus szkolny - Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

24.06.2022r.

Na godzinę 8.30 autobus wyjeżdża spod szkoły o 8.00

Na godzinę 9.30 autobus wyjeżdża spod szkoły o 9.00

Na godzinę 11.00 autobus wyjeżdża spod szkoły o 10.30

Odwozy po uroczystościach, ostatni autobus odjeżdża o godzinie 12.00.

• Akcja Przyjaciel Zwierz

• Podziękowania :

Dzieciaki z gminy Prażmów dla Przyjaciela Zwierza! Najwyższa pora podsumować majowy tydzień dobroci , który w gminie Prażmów gdzie znajduje się nasz azyl, zorganizowały aż dwie szkoły! Dzisiaj kierujemy podziękowania do dzieciaków ze Szkoła Podstawowa i Oddziały Przedszkolne w Uwielinach, które w przeciągu tygodnia, organizując różne akcje charytatywne uzbierały dla naszych podopiecznych...UWAGA...2394,05 zł! Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu i takiej kwoty. Dziękuję w imieniu fundacyjnych zwierzaków Pieniądze przeznaczyliśmy na zakup karmy dla psów oraz musli dla chorych koni.

• Szkolny Piknik Rodzinny.

• Pogoda zrobiła nam psikusa,ale dzięki Waszej obecności ponownie wyszło słoneczkonasz Szkolny Piknik Rodzinny jak zwykle udany w 100%,dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

• Stanisław Lewandowski- laureat konkursu przedmiotowego

• We wtorek 31 maja w gmachu Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów laureatom przedmiotowych konkursów organizowanych przez MSCDN wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty.Na gali nie zabrakło ucznia naszej Szkoły- Stanisława Lewandowskiego, z klasy 8c, który jako laureat konkursu fizycznego odebrał dyplom z rąk mazowieckiej kurator oświaty- Pani Aurelii Michałowskiej.

W tym wyjątkowym wydarzeniu, Stasiowi towarzyszyły dumne z jego osiągnięć- mama oraz dyrektorka Szkoły.

Mamy nadzieję, że nasza placówka w przyszłości będzie kuźnią talentów dla innych, równie uzdolnionych uczniów.

Raz jeszcze gratulujemy Rodzicom tegorocznego laureata i Nauczycielce fizyki- Pani Elżbiecie Kowalczyk. Tobie Stasiu, życzymy nieprzemijającej pasji do nauki, która oby przyniosła Ci kolejne sukcesy

• Młody Sportowiec- Jakub Gołąbek

• Z wielką radością i dumą informujemy, że Uczeń klasy 8A- Jakub Gołąbek od września 2022 r. rozpocznie naukę w  Szkole  Mistrzostwa Sportowego w Spale. Cieszymy się sukcesem Kuby tym bardziej, że  dotyczy to jedynie 14 uczniów z całej Polski. Serdecznie gratulujemy Młodemu Sportowcowi i Jego Rodzicom, oczekując kolejnych, sportowych  osiągnięć.Brawo Kuba!!!

• Zmiana trasy autobusu.

• Od dnia 6.06.2022r aż do odwołania zmienia się trasa gimbusa „Jeziórko”. Z powodu prac nad kanalizacją, trasa będzie przebiegać według starego rozkładu. Do odwołania zamknięte będą przystanek na ulicach Polna, Kasztanów i Długa w Ustanowie. Autobus będzie jechał przez ulice Parkową, czyli przystanek Emilka i dr Witt przy wiacie będą przystankami zastępczymi.

• Dzieckiem być... ;)

• Dzisiejszy Dzień Dziecka w naszej szkole był głośny,słodki i wesoły :) Za umilenie tego dnia pysznymi lodami serdecznie dziękujemy sponsorowi JDM Deweloper-Wiemy Jak Dobrze Mieszkać,pracownikom sklepu Spar Uwieliny oraz szkolnej Radzie Rodziców.