• Informacja dla ósmoklasistów!

     • Przypominamy, że indywidualne wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne w systemie ZIU (SIOEO) 2 lipca 2021 r. od godz.10.00, natomiast po odbiór zaświadczeń zapraszamy do sekretariatu szkoły

      ( budynek A ) 9 lipca w godzinach: 8:00-14:00.

     • Wakacyjne życzenia

     • Wszystkim, dla których wakacje są czasem planowanego odpoczynku- Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom, życzymy mnóstwa słonecznych i beztroskich chwil wypełnionych relaksem, spotkaniami z przyjaciółmi, mniejszymi i większymi przyjemnościami, nabieraniem energii i smakowaniem lata, słowem -cudownego, wakacyjnego czasu.

     • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

     • Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Urząd Statystyczny w Warszawie informuje, że na terenie całego województwa mazowieckiego od 23 czerwca pracę w terenie rozpoczynają rachmistrzowie spisowi.

      Rachmistrzowie będą docierać do tych osób, które jeszcze się nie spisały przez Internet lub telefon. Warto skorzystać z tej możliwości i wypełnić obowiązek spisowy, aby nie myśleć o tym podczas wakacji.

      Odmowa udzielenia odpowiedzi podczas wywiadu realizowanego przez rachmistrza spisowego skutkuje przekazaniem do organów ścigania zawiadomienia o niedopełnieniu obowiązku ustawowego i wszczęciem postępowania w sprawie o wykroczenie.

      Rachmistrzowie są przygotowani do pracy w reżimie epidemicznym. Są zabezpieczeni w środki ochrony, a wywiad można przeprowadzić w bezpiecznej odległości.

      Każdy rachmistrz posiada identyfikator i powinien on być okazany na samym początku rozmowy. Sprawdzić tożsamość rachmistrza możemy przez aplikację internetową na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz/ lub dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99.

       

     • Życzenia na dzień taty..

     • Każdy mężczyzna może zostać Ojcem, ale tylko nieliczni zasługują, by nazywać ich TATĄ.

      Z okazji Dnia Ojca, życzymy Wam Drodzy Ojcowie naszych Uczniów, byście byli prawdziwymi Tatusiami - cierpliwymi, wyrozumiałymi, wspierającymi, mądrymi i gotowymi dzielić się tą mądrością. Niech Wasz trud będzie doceniany każdego dnia, a duma z  dzieci niech Wam towarzyszy przez całe życie.

      Radosnego Świętowania!!!

     • Wideokonferencja związana ze szczepieniami

     • Szanowni Państwo,

      Mazowieckie Kuratorium Oświaty, zaprasza Rodziców do udziału w wideookonferencji związanej ze szczepieniami dzieci od 12 roku życia.Wideokonferencja będzie emitowana w dniu 23 czerwca 2021 r. o godz. 18:00.

      Link do wideokonferencji

      Link będzie aktywny w terminie emisji, do tego czasu w serwisie wyświetlany jest komunikat Film prywatny.

     • Zmiany dotyczące skróconych lekcji 22-23 czerwca

     • Szanowni Państwo,

      Drodzy Uczniowie,

      ze względu na bardzo wysokie temperatury, w dniach 22-23 czerwca b.r. zajęcia lekcyjne zostają skrócone z 45 minut do 30 minut, z zachowaniem grafiku zgodnego z tygodniowym rozkładem zajęć.

      W związku ze skróceniem lekcji, nastąpi zmiana w rozkładzie jazdy autobusów szkolnych.

      Rozkład zajęć ( wersja skrócona)

      1. 8:00-8:30

      2. 8:35-9:05

      3. 9:15-9:45

      4. 9:50-10:20

      5. 10:40-11:10

      6. 11:25-11:55

      7. 12:10-12:40

      8. 12:50-13:20

      GIMBUS:

      Na godzinę 8 bez zmian.

      Na 4 godzinę lekcyjną autobus wyjeżdża spod szkoły o godzinie 9.00.

      ODWOZY:

      11.20

      12.05

      12.50

      13.30

     • Projekt ,, Z kulturą mi do twarzy"

     • Nasza Szkoła w tym roku szkolnym wzięła udział w projekcie „Z kulturą mi do twarzy”, którego celem było wprowadzanie uczniów w świat wartości, współpracy, patriotyzmu i szacunku dla tradycji, wskazywanie wzorców postępowania i budowanie relacji społecznych, sprzyjających bezpiecznemu rozwojowi ucznia.

      Mimo trudnego czasu pandemii, udało się nam zrealizować wymagane zadania, głównie podczas zajęć świetlicowych.

      W ramach modułu I, dzieci miały okazję poznać różne instrumenty, posłuchać ich brzmienia i poznać ich historię. Brały udział w wyjściu on-line do filharmonii, w ramach swoich grup uczyły się kolęd i pastorałek. Wielką atrakcją była nauka układów tanecznych np. swing w uliczce, tańce ludowe, taniec angielski XVI w. Chętnie angażowały się w prace plastyczne prezentujące przyrodę i spełniali się jako architekci, budując wspaniałe konstrukcje z kubeczków plastikowych.

      Nauczyciele dołożyli wszelkich starań, by dzieci poznały historię teatru a także, by mogły wykonać własne pacynki. W ramach II modułu przeprowadzone zostały warsztaty ludowe, dzieci wykonywały pisanki (częściowo w domu i przesyłały zdjęcia), robiły palmy wielkanocne, stroiki. Angażowały się w obchody świąt państwowych, robiły zdjęcia z flagami, przeprowadzane były rozmowy z okazji dnia zadumy i wspomnień o bliskich, o żołnierzach - zasady zachowania na cmentarzu.

      W ramach modułu III, dzieci przygotowywały kodeks zachowania w rożnych miejscach w szkole i poza nią. Z okazji tygodnia uprzejmości przeprowadzone zostały rozmowy dotyczące właściwego zachowania względem innych osób, tolerancji, dostrzegania i uważności na inne osoby. Wykonane zostały prace plastyczne, rozmowy kierowane i filmy edukacyjne. W ramach akcji zaświeć na niebiesko, dzieci robiły zdjęcia w niebieskich strojach, prowadzone były rozmowy na temat potrzeb dzieci ze spektrum autyzmu. Przygotowane zostały również Szlachetne paczki dla osób najbardziej potrzebujących. Część zajęć poświęcona została zasadom dobrego zachowania przy stole, dzieci oglądały filmy edukacyjne, same nakrywały do stołu, uczyły się kulturalnego zachowania przy stole.

      Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Nauczycielom w kształtowanie postaw naszych dzieci.

      Koordynator projektu

      Barbara Bruzda

       

     • Dyżur wakacyjny w przedszkolu

     • Uprzejmie informujemy, że jutro upływa termin płatności za obiady dla osób zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny w przedszkolu. Brak wpłaty jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca.

     • Klasa sportowa rok 2021/2022

     • W dniu 8 VI odbyły się próby sprawności fizycznej kandydatów do klasy sportowej na rok 2021/2022.Do próby przystąpiło 33 kandydatów, wszyscy uzyskali pozytywny wynik.Lista zakwalifikowanych do klasy zostanie opublikowana 10 VI o godz. 13.00.